Pánske slipy bambusové

TERMObielizeň pánska|AKCIA ! - Výpredajveľkostné tabuľky

Cena:7.05EUR
tovar na sklade

Vyberte si prosím veľkosť a farbu vybraného tovaru.


Veľkosť:

Farba:


zdieľať
 1. Bambusové pánske slipy  z kolekcie Nature Line sú vyrobené z kvalitneho mäkkého bambusu s hodvábnym leskom. Strih je klasického typu. 

   

  Vlastnosti:

  - prírodné antibakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy. Oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach

  - veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

  -vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

  chladivý efekt

  -priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitúventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

   

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí , ktorí sa často potia.Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na letné ošatenie pre ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu, športovcov a aktívnych ľudí.


 

Materiál je tiež biologický rozložiteľný a priateľský k prírode, kedže pri pestovaní bambusu sa nepoužívajú žiadne pesticídy a umelé hnojivá a sám vyprodukuje kyslík a redukuje skleníkový efekt.

 


Dostupné vo farbe  prírodnej.

Prírodná farba je nebielý a nefarbený bambus - materiál je iba vypraný a zbavený nečistot- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky.


Zloženie : 95% bambus / 5 % elastan

Výrobca : NIKA INTIMA, Slovakia

 

ZĽAVA 50% z 14,10 na 7,05,- eur


dopredaj