Bambusové nohavičky detské veľ. 86-128

DETSKÉ prádlo + termo oblečenie|Ekobielizeň EKOveľkostné tabuľky

Cena:4.50EUR
tovar je na objednávku - do 14 dní

Vyberte si prosím veľkosť a farbu vybraného tovaru.


Veľkosť:

Farba:


zdieľať
 1. BAMBUS detská kolekcia:


  Detské nohavičky z kolekcie Nature Lineje vyrobené z kvalitného mäkkého bambusu s hodvábnym leskom.

  Dievčenské nohavičky sú vhodné pre deti alergické na chemické látky a farbivá , či malých pacientov s alergiou alebo kontaktnou dermatitídou .

  Vlastnosti:

  - prírodné antibakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy.Tieto vlastnosti sú prírodné, nie chemickou úpravou. Navyše oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach

  - veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

  -vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

  - chladivý efekt - bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodná bielizeň sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža -termoklimatizačný efekt

   

   

  -priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka svojej termoregulácií je bambus ideálny na výrobu termoprádla na leto.

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na letné ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy ,deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu..

 

 

Dostupný vo farbe prírodnej. Prírodná farba je nebielý a nefarbený bambus - materiál je iba vypraný a zbavený nečistot- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky.
 

 

 

 


Zloženie : 95% bambus / 5 % elastan

Výrobca : NIKA INTIMA, Slovakia