Bambusový nátelník pánsky

PÁNSKA bielizeň + termoprádlo|Ekobielizeň EKO|Zdravotná bielizeňveľkostné tabuľky

Cena:35.90EUR
tovar na sklade

Vyberte si prosím veľkosť a farbu vybraného tovaru.


Veľkosť:

Farba:


zdieľať
 1. Bambusový nátelník (tričko s dlhým rukávom) z kolekcie Nature Line je vyrobené z kvalitneho mäkkého bambusu s hodvábnym leskom.

  Bambusové vlákno sa získava z rýchlo rastúcej rastliny bambusu celulozovým spracovaním t.j. prememením drevitej hmoty na viskozové textilné vlákno.

  Vlastnosti:

  - prírodné antibakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy. Oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach,

   bambus nerozkladá pot, takže ani po dlhšom nosení nie je ho cítiť.

  - veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

  -vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

  chladivý efekt - bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodné tričko sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža - termoklimatizačný efekt

   

   

  -priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na ošatenie pre ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu, športovcov a aktívnych ľudí.


 

Materiál je tiež biologický rozložiteľný a priateľský k prírode, kedže pri pestovaní bambusu sa nepoužívajú žiadne pesticídy a umelé hnojivá a sám vyprodukuje kyslík a redukuje skleníkový efekt.

 

Dostupný vo farbe prírodnej a čiernej. Prírodná farba je nebielý a nefarbený bambus - materiál je iba vypraný a zbavený nečistot- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky.  Na rubnej strane zadného dielu je efektná potlač.

Strih je športovo elegantný, hodí sa na športové príležitosti alebo ako tričko do saka.

 


Zloženie : 95% bambus / 5 % elastan

Výrobca : NIKA INTIMA, Slovakia