Bambusové termoprádlo- pánsky nátelník s dlhým rukávom biely

PÁNSKA bielizeň + termoprádloveľkostné tabuľky

Cena:34.00EUR
tovar na sklade

Vyberte si prosím veľkosť a farbu vybraného tovaru.


Veľkosť:

Farba:


zdieľať

Od začiatku jesene do konca zimy- bambusová termobielizeň je ideálne oblečenie.

Pánsky nátelník je klasického mierne priliehavého strihu, má dlhé rukávy a zvýšené komfortné vlastnosti.  Je totiž príjemný na telo - hreje a klimatizuje pokožku súčasne, ale zároveň je elegantne športový aj na vychádzku po zasneženej krajine či chladnej ulici v meste.

Je vyrobený z termoúpletu TERMObambus.

Výrobky TERMObambus sú zhotovené z materiálu jedinečnou kombináciou 50% bambusu a 50% POP termovláknom. Materiál má tak zvýšené funkčné vlastnosti odvodu potu a termo efekt s antibakteriálnym účinkom bambusu

- prírodné antibakteriálne účinky

- a schopnosť neutralizovať pachy, ktorá nemizne praním

- veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou)

-vysoký komfort a hygiena nosenia

-je priateľský ku pokožke Termoklimatizačný efekt

-spodnú vrstvu materiálu tvorí polypropylénové vlákno, ktoré odvádza pot do vrchnej bambusovej vrstvy a tak je pokožka udržiavaná v suchu

-priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov, ľudí, ktorí sa často potia a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny pre ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu, pracujúcich aj športovcov a turistov. Hodí sa k rifliam ako vrchná bielizeň a taktiež ako spodná vrstva.

Dostupný vo farbe bielej.