Detské spodky TERMOintima ZĽAVA 20%, veľ. 86-104

DETSKÉ prádlo + termo oblečenie|AKCIA ! - Výpredajveľkostné tabuľky

Cena:10.10EUR
Tovar je na sklade

Vyberte si prosím veľkosť a farbu vybraného tovaru.


Veľkosť:

Farba:


zdieľať

 Termoprádlo pre deti na zimu :

Detské spodky sú rovného úzkeho strihu, v páse je gumička.

Materiál je termoúplet dvojvrstvový s antimikrobiálnou úpravou.  Spodná vrstva je z vlákna Prolen® a má vynikajúce termoizolačné vlastnosti, odvádza pot a zabezpečuje pocit sucha.

Obsahuje zložku STOP BACTERIA s biogénnymi ionmi striebra, ktorá zabezpečí hygienickú sviežosť.

Jedinečný spôsob pletenia dvojvrstvového materiálu, zmiešaného s bavlnou vo vrchnej vrstve ,zabezpečuje vyššiu trvácnosť a to , že materiál sa menej zadiera než bežný jednovrstvový termoúplet. Je to tiež materiál príjemný na dotyk a pohodlný na nosenie.

Hodí sa pre deti ako spodné oblečenie na všetky druhy športu a turistiku, alebo v chladnom období na spanie namiesto pyžama .

Ideálne pre deti, ktoré sa pri pohybe alebo v noci spotia, lebo materiál odvedie pot do vrchnej savej vrstvy a detská pokožka ostane v suchu, takže sa cítia príjemne teplo.

Cena je odstupňovaná podľa veľkosti.

Farby : biela,čierna,khaki,hnedá svetlá,modrá a RETRO.

Farby : biela,čierna,khaki,hnedá svetlá,svetlo modrá, RETROšedá. Farba svetlomodrá je termoúplet s úpravou na mikrovlákna t.j. že úplet je ešte jemnejši na omak , ale je náročnejší na údržbu a preto doporučujeme ručné pranie.

 

Viac o vlastnostiach materiálu sa dočítate v sekcii : Všetko o termoprádle TERMO INTIMA Veľkosti 86,98,104,110 :      Zľava z pôvodnej ceny 12,62 eur na cenu 10,10,- eur


Výrobca : NIKA INTIMA, Slovensko