Bambusové tričko dámske

Ekobielizeň EKO|Zdravotná bielizeňveľkostné tabuľky

Cena:25.90EUR
Tovar je na sklade : dostupné do 3-7 dní

Vyberte si prosím veľkosť a farbu vybraného tovaru.


Veľkosť:

Farba:


zdieľať
 • biela farba
  biela farba
 • čierna farba
  čierna farba
 • prírodná farba
  prírodná farba

 

 1. Bambusové tričko z kolekcie Nature Line je vyrobené z kvalitného mäkkého bambusu s hodvábnym leskom.Dámske tričko je stredne priliehavého strihu, mierne tvarované v páse.

  Vlastnosti:

  - prírodné antibakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy. Oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach

  - veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

  -vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

  - chladivý efekt - bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodné tričko sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža - termoklimatizačný efekt

  -priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

   

   


Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy ,deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu..

 

 

Dostupný vo farbe bielej ,čiernej a prírodnej. Biela je odtieň-smotanovo biely s hodvábnym leskom. Prírodná farba je nebielý a nefarbený bambus - materiál je iba vypraný a zbavený nečistot- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky. Vyhovuje ľuďom alergickým na farbivá, formaldehyd,parafenylenediamine a trpiacim kontaktnou dermatitídou.

AKCIA : zľava -6% z pôvodnej ceny 21,20eur na 20,10 eur


Zloženie : 95% bambus / 5 % elastan

Výrobca : NIKA INTIMA, Slovakia