Detské bambusové tielko

DETSKÉ prádlo + termo oblečenie|Ekobielizeň EKOveľkostné tabuľky

Cena:8.90EUR
Tovar je na sklade : dostupné do 3-7 dní

Vyberte si prosím veľkosť a farbu vybraného tovaru.


Veľkosť:

Farba:


zdieľať

 

 1. Bambusové detské tielko z kolekcie Nature Lineje vyrobené z kvalitného mäkkého bambusu s hodvábnym leskom.

  Bambusové vlákno sa získava z rýchlo rastúcej rastliny bambusu celulozovým spracovaním t.j. prememením drevitej hmoty na viskozové textilné vlákno.

  Vlastnosti:

  - prírodné antibakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy. Oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach

  - veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

  -vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

  - chladivý efekt - bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodné tričko sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža - termoklimatizačný efekt

   

  -priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy ,deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu..

 

 

Materiál je tiež biologický rozložiteľný a priateľský k prírode, kedže pri pestovaní bambusu sa nepoužívajú žiadne pesticídy a umelé hnojivá a sám vyprodukuje kyslík a redukuje skleníkový efekt.

 

Dostupný vo farbe prírodnej. Prírodná farba je nebielý a nefarbený bambus - materiál je iba vypraný a zbavený nečistot- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky.

Detské tielko je  priliehavého strihu. Ramená sú olemované páskou.

Tielko je vhodné pre deti , keď sa veľmi potia alebo do horúceho letného počasia, na cestu autom alebo ako spodná vrstva oblečenia .

Cena je odstupňovaná podľa veľkosti, čísla súhlasia s výškou postavy.

Dĺžka tielka: veľkosť 86/92   38cm

veľkosť 98/104   43cm

Ošetrovanie: prať so svetlým alebo bielym šatstvom na 40 stupňov, tielko nepúšta farbu

 

 

 


Zloženie : 95% bambus / 5 % elastan

Výrobca : NIKA INTIMA, Slovakia